Anasayfa
  • Türkçe
  • English

İş Makinası Dolgu Lastikleri

Özellikle metalurji, cam ve hurda sektörü, ağır sanayi, özel harfiyat alanları, geri dönüşüm alanları, çöp sahaları gibi kritik alanlarda çalışan iş makinaları lastiklerine yeni alternatifler sunmaktayız.

İş makinaları lastiklerine lastik koruma zinciri takılmakta olmasına rağmen sökülüp taklırken ciddi sorunları olmaktadır. Metalurji, cam, demir-çelik fabrikalarındaki curuf sahalarının temizlenmesi gerekmektedir. Sıcak erimiş haldeki metallerin curuflari burada çalışan iş makinaları tarafından temizlenirken bu zararlı ortamda yanma tehlikesi bile oluşturmaktadır. Kullanılan paletli araçlar ise hızlı hareket edememektedir. Yeraltı maden işletmelerindeki dar galerilerde çalışan iş makinalarının sorunsuz çalışması için tercih edilmektedir. Ayrıca metalurji, cam, hurda, çöp tesisleri, geri dönüşüm tesislerinde çalışan iş makinalarında yaşanan lastik patlamalarına kesin ve etkili çözüm olarak hizmetinizdeyiz.

Lastik tekerlekli iş makinaları için üretilen dolgu lastikleri yeni bir alternatif olarak işletmelerinize sunmaktayız. Bu konuda yapılacak saha çalışması yanında iş makinanızın teknik durumunu ve işinize uygunluğunu incelemekteyiz.

Lütfen taleplerinizi firmanızı tanıtarak faks, mail veya talep formumuzu doldurarak yapınız.

İş Makinası Dolgu Lastikleri
Bu Kategorideki Benzer Ürünler
beko loder dolgu lastiği , dolgu lastik, delikli dolgu lastik, bobcat dolgu lastiği,
 
Copyright © 2018 - TAMA
TAMA
0.0428