Anasayfa
  • Türkçe
  • English

Site Kullanım Şartları

Site Kullanım Şartları

Aşağıda, TAMA Taşıma Makinaları İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. ile sizin aranızdaki sözleşmenin şartları yer almaktadır. İşbu internet sitesine girerek, internet sitesinde dolaşarak ve/veya internet sitesini kullanarak işbu şartları okuduğunuzu, anladığınızı, kabul ettiğinizi, işbu şartlar ve ilgili tüm kanun ve diğer hukuki düzenlemelerle bağlı olduğunuzu kabul etmektesiniz.

İŞBU ŞARTLARI KABUL ETMİYORSANIZ BU İNTERNET SİTESİNİ KULLANMAYINIZ VE YAZILI İZİNİMİZ OLMADAN YAYINLAMAYINIZ.

TAMA, doğru ve kesin bilgi temin etmek için makul çaba sarf etmiş olmakla beraber, işbu internet sitesinde bulunan bilgilerin doğruluğu, tamlığı, yeterliliği veya güncelliğini garanti veya taahhüt etmez. İşbu internet sitesinde veya bu siteden bağlantılarda yer verilen bilgileri kullanmadan doğan riskler bu bilgileri kullananlara aittir. TAMA içerikte yer alan hatalar ve eksiklikler için hiçbir sorumluluk kabul etmez. TAMA işbu internet sitesi aracılığıyla gizli veya mülkiyeti başkalarına ait bilgi elde etmek istememektedir. TAMA, kendisine yollanan her türlü bilgiyi "gizli DEĞİL" olarak değerlendirecektir.

TAMA, bu internet sitesinde bilgi sağlamak suretiyle hiçbir lisans, telif hakkı, patent ve sair fikri mülkiyet hakkı vermiş olmaz.

TAMA, işbu internet sitesi aracılığıyla ulaşacağınız hiçbir internet sitesi hakkında hiçbir taahhüt veya beyanda bulunmamaktadır. TAMA’ya ait olmayan bir internet sitesine giriş yaptığınızda, girdiğiniz internet sitesinde TAMA’nın logosu olsa bile, lütfen girdiğiniz sitenin TAMA’nın internet sitesinden bağımsız olduğunu ve bu sitenin içeriği üzerinde TAMA’nın hiçbir kontrolü olmadığını anlayınız. Buna ek olarak, TAMA’ya ait olmayan bir internet sitesine yapılan bir bağlantı, TAMA’nın, bağlantı yapılan internet sitesinin içeriği veya kullanımı üzerinde herhangi bir sorumluluk üstlendiği veya kabul ettiği anlamına gelmemektedir. Kullanımınız için seçtiklerinizin virüslerden, solucanlardan, truva atlarından ve diğer tahrip edici nitelikteki öğelerden arınmış olduğunu temin etmek amacıyla gerekli tedbirleri almak sizin sorumluluğunuzdadır. TAMA, işbu internet sitesine giriş yapılmasını sağlayan başka internet sitelerinin içeriğini garanti ve taahhüt etmez ve başka herhangi bir internet sitesinden işbu siteye yapılan bağlantılar TAMA’nın yazılı iznine tabidir.

TAMA, İŞBU İNTERNET SİTESİ VEYA HİPER BAĞLANTILI DİĞER BİR İNTERNET SİTESİNİN KULLANILMASI SONUCUNDA DOĞACAK (KAR KAYBI, İŞİN AKSAMASI, BİLGİ İŞLEM SİSTEMLERİNİZDEKİ PROGRAM VEYA BAŞKA VERİLERİN KAYBI DA DAHİL OLMAK VE FAKAT BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE) DOĞRUDAN VEYA DOLAYLI HİÇ BİR ZARARDAN ÖTÜRÜ, BU NEV’İ ZARAR İHTİMALLERİ KENDİSİNE AÇIKÇA HABER VERİLMİŞ OLSA BİLE, HİÇ KİMSEYE KARŞI SORUMLU DEĞİLDİR.

TAMA, işbu bildirimi güncellemek suretiyle işbu şartları dilediği zaman değiştirebilir ve herhangi bir güncelleme veya değiştirme öncesinde işbu internet sitesi kullanıcılarını bilgilendirmekle yükümlü değildir. İşbu internet sitesini kullanarak bu nev’i değişiklikleri kabul etmektesiniz ve bu nedenle bağlı olduğunuz mevcut şartları belirlemek için düzenli olarak bu sayfayı ziyaret etmelisiniz. TAMA, gerekli olduğu takdirde işbu internet sitesini zaman zaman değiştirmek ve güncellemek için gerekli çabayı gösterecektir.

TAMA, işbu internet sitesinin aralıksız ve hatasız bir şekilde çalışacağını veya faaliyette bulunacağını garanti etmediği gibi, işbu internet sitesinin veya kiralanan sunucunun virüs ve diğer zararlı kodlardan arınmış olacağını da garanti etmez. TAMA işbu internet sitesindeki bilginin mevcut, güncel ve doğru olduğunu hiçbir şekilde garanti etmez. TAMA web sitelerinde yer alan bilgilerin işbu internet sitesinde bulunacağını veya doğru bir şekilde yansıtılacağı hususunda garanti vermemektedir.

İşbu internet sitesinin kullanımı Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi olup, kullanımdan kaynaklanan her türlü ihtilafı çözmeye İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İstanbul İcra Daireleri yetkilidir.

Copyright © 2018 - TAMA
TAMA
0.0284