Dolgu Lastik

Yoldışı Lastikler

Jant

Treyler

Makina

Dredger

Turkish English
 
ANASAYFA
FİRMAMIZ
REFERANSLARIMIZ
BİZE ULAŞIN
ÜRÜN TANITIM FİLMLERİ
 
LASTİK
JANT
PROSES POMPA
FORKLİFT
MAKİNA
DREDGER
MOTOR TÜRBİN
ENERJİ

 
  Dünyanın En Büyük Uçakları
  Dünyanın En Büyük Gemileri
  Dünyanın En Yüksek Binaları
  Dünyanın En Uzun Köprüleri
  Büyükelçilikler
  Firma Bilgilerimiz
  Türkiye Limanları
  Site Kullanım Şartları
  İzinsiz Kullanımında Hukuki Şartlar

 
info@tama.com.tr
1352216 / 01
 

BRIDGESTONE Radyal İş Makinası Lastikleri.

02.04.2014

BRIDGESTONE OTR Radyal Yoldışı Lastik üretimi olan ebatlar aşağıdadır;


Yükleyici , Kaya Kamyonu, Belden Kırmalı Kaya kamyonu, Scraper, Greyder, Loder, Beko Loder ve Vinç için aşağıdaki lastikleri üretmektedir.


DESENLER


FG Desen (BEKO LODER, EKSKAVATÖR, GREYDER, MİNİ YÜKLEYİCİ) Taban deseninin birbirinden bağımsız bloklarını yüksek çekiş ve kendini temizleyebilme özellikleri kazanması amacı ile özel olarak eğim kazandırılmıştır. Böylece ağır çamurlu ve kirli zeminlerde rahat sürüş imkanı sağlanmıştır.


FGF Desen (EKSKAVATÖR) Mevcut FG deseninin geliştirilmiş versiyonu olan FGF deseni, yeni tasarımıyla kullanıclarına aşınma performansı ve konfor vaadetmekte ve yüksek performans sunmaktadır.


VKT Desen (GREYDER) Yüksek çekiş ve zeminde batmadan çalışabilme özellikleri yumuşak ve çamurlu yüzeylerde ideal kullanım sağlar. Kendi kendini temizleyebilen sırt deseni uzun aşınma ömrü ve dengeli sürüş imkanı da verir. Kaya tipi kamyonlar, yükleyiciler, greyderler ve skreypırların kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır.


VUT Desen (GREYDER) Yönsüz sırt deseni, greyder, loder ve dozerler için tasarlanmıştır. Üstün çekiş ve mükemmel kendini temizleyebilme özelliğine sahiptir. Ayrıca hafifliği sayesinde üstün manevra kabiliyeti ve düşük yakıt tüketimi sağlar.


VHB Desen VHS Desen (MOBİL VİNÇ) Özellikle asfalt yol kullanımında mükemmel performans sağlar. Arazilerde çalışan vinçlerin kullanımına uygundur. Yeni geliştirilen taban kauçuğu ve ideal taban deseni gürültüyü en aza indirmenın yanında çok uzun ömür sağlar. Özel gövde tasarımı, lastiğin ağırlığını azaltırken yüksek hızlardaki dayanımını da en üst seviyeye taşır.


VJT Desen (YÜKLEYİCİ) Sürüş konforu, yüksek çekiş, stabilite ve güvenlik performansı maksimum seviyeye çıkartılmıştır. Yükleyiciler için geliştirilmiş olan VJT deseni yönsüz sırt deseni ile her yönde yüksek çekişi garanti eder.


VLT Desen (YÜKLEYİCİ) Toprak ve maden nakil araçları ile yükleyiciler için tasarlanmıştır. Yüksek manevra, çekiş ve zemine batmadan hareket edebilme imkanı sunar. Islak, yumuşak ve çamurlu zeminlerde yüksek performans sağlar. Mükemmel dengeli sürüş özelliği, rahat kullanım sağlar.


VSDL Desen (YÜKLEYİCİ) Ekstra derin dişli sırt deseni, yeraltı ve açık maden sahaları ile taş ocaklarının sert kayalık zeminleri için tasarlanmıştır. Yüksek çekiş, dengeli ve rahat sürüş sağlar. Özel olarak tasarlanmış yanak yapısı sayesinde yandan gelebilecek kesilmelere karşı direnci arttırılmıştır.


VSDT Desen (YÜKLEYİCİ) Sert ve kayalık zeminler için üstün çekiş ve kesilmelere karşı direnç sağlar. Ekstra derin dişli taban yapısı uzun ömür sağlar. Yanakları kesilmeye karşı özel olarak güçlendirilmiştir. Tabandaki taş iticiler bloklar arasına giren taşların atılmasını sağlar.


VSNT Desen (YÜKLEYİCİ) Derin dişli olarak tasarlanmıştır. Yanakları ve omuzları kesilmelere karşı güçlendirilmiştir. Tabandaki taş iticiler blok aralarına giren taşların dışarı atılmasını sağlar.


RL Desen (ENDÜSTRİYEL, GREYDER, KAYA KAMYONU) Özel olarak tasarlanan sırt kauçuğu, kayalık, kömür ve toprak zeminlerde kullanım imkanı sağlar. Fazla ısınma, kesilme ve aşınmaya karşı dirençlidir.


RLS Desen (ENDÜSTRİYEL) Taban kauçuğu, kesilme ve ısınmaya karşı dirençlidir. Sırt kesilme problemlerinin yaşandığı kayalık, kömür ve toprak arazilerde kullanılmak üzere geliştirilmiştir.


STMS Desen (ENDÜSTRİYEL, YÜKLEYİCİ) Düz deseni ve ekstra diş derinliği ile yeraltı ve açık maden ocakları ile taş ocaklarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Özel taban kauçuğu aşınma ve kesilmelere karşı çok iyi direnç sağlar.


VCHS Desen (ENDÜSTRİYEL) Konteyner yükleyiciler için özel olarak tasarlanmıştır. Yeni geliştirilen tam çelik radyal gövdesi sayesinde güvenli ve düzgün kullanım sağlar. Eşsiz sırt deseni düzensiz aşınmayı önleyici şekilde uzun ömürlü olarak tasarlanmıştır.


VEL Desen (ENDÜSTRİYEL) Yandan gelebilecek darbelere karşı yanakları takviye edilmiştir. Kayalık, taşlık ve stabilize yollar için uygundur. Kesilme, ufalanma ve darbe sonucu olaiblecek parçalanmalara karşı yüksek dirençlidir.


VELS Desen (KAYA KAMYONU) Yanaktaki koruyucu fatura, yandan gelen darbelere karşı koruma sağlar. Derinliği arttırılmış sırt deseni, kayalık ve stabilize gibi aşındırıcı zeminlerde rahat kullanım olanağı verir. Kesilme, ufalanma ve darbe sonucu oluşan parçalanmalara karşı üyksek dirençlidir.


VLTS Desen (KAYA KAMYONU) Belden kırmalı kaya kamyonları için özel olarak geliştirilmiştir. Maden ve inşaat sahalarında kayalık ve stabilize zeminlerde kullanıma uygundur. Yeni geliştirilen yönsüz derin dişli sırt deseni ile mükemmel çekiş ve uzun ömür sağlar.


VMT Desen (KAYA KAMYONU) Normal Taban : Çekiş tipi yönsüz sırt deseni ile ısınmaya karşı yüksek direnç sağlar. Özellikle kömür ocaklarındaki dekopaj kamyonları için uygundur. Geniş Taban : Yönsüz taban deseni, belden kırmalı kamyonlar ve yükleyiciler için tasarlanmıştır. Yükleyiciler için çamurlu yüzeylerde üstün yanal çekiş ve dengeli araç kullanımı sağlar.


VMTP Desen (KAYA KAMYONU) E-4.5' e denk gelen ekstra derin dişli sırt deseni uzun ömür sağlar. Özellikle çamurlu zeminlerde üstün çekiş performansı gösterir. Arazi tipi dev kamyonlar için özel olarak geliştirilmiştir.


VRLS Desen (KAYA KAMYONU) Kaya tipi derin dişli sırt deseni, toprak ve maden taşımasında kullanılan büyük kamyonları için özel olarak tasarlanmıştır. Yandan gelebilecek darbelere karşı yanak bölgesinde özel koruyucu fatura vardır. Kesilme ve ufalanmalara karşı yüksek direnci sayesinde uzun aşınma ömrü verir.


VRQP Desen (KAYA KAMYONU) Ekstra yüksek diş derinliği ile sağladığı uzun ömür ve kesiklere karşı yüksek direnci lastik masraflarınızı en aşağıya çekmektedir. Ana olarak madenlerde çalışan kaya kamyonları için ve zor koşullar için tasarlanmıştır.


VSMS Desen (ENDÜSTRİYEL, YÜKLEYİCİ) Yüksek sırt genişliği ile kullanıcılarına uzun ömür sağlayan yoldışı Reachstaker ve Forklift lastiğidir. Düz sırt deseni yeraltı ve açık maden sahaları ile taş ocaklarındaki sert kayalık zeminlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Özel olarak hazırlanan taban kauçuk kesilme ve aşınmaya karşı üstün direnç sağlar.


AL2 Desen (SİLİNDİR) Çöl ve yumuşak toprakta kullanım için mükemmeldir. Zemine batmama özelliğinin yanında düşük yuvarlanma direncine sahiptir.


RR Desen (SİLİNDİR) Yol yapımında malzeme sıkıştırma amaçlı olarak tasarlanmıştır.


EBATLAR


17,5R25 L3


20,5R25 L3-L5-E3-E4


23,5R25 L3-L5-E3-E4


26,5R25 L3-L4-L5-E3-E4


29,5R25 L3-L4-L5-E3-E4


395/85R25


445/95R25


1600R25


1800R25 L3-E3-E4


29,5R29


1800R33 E4


2100R33 E4


35/65R33 L4-L5


2400R35 E4


45/65R45


2400R49 E4


2700R49 E4


3600R51


Lütfen taleplerinizi faks, mail veya talep formumuzu doldurarak yapınız.


Tel. 0543 511 15 99